KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292146
nr 1629 2146
Ulla Nordenfelt
(f. 1926), Sverige
Signerad, akvarell, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:06:37
17/6 18:49:11
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer